KURUMSAL

Hakkımızda

2018 yılında Batı Akdeniz'deki müşterilerine ''En iyi, En yeni ve En hızlı'' hizmeti sunma ilkesiyle yola çıkan Metis Yazılım, faaliyetlerine güncel ihtiyaçları karşılamak üzere her an kendini geliştirerek devam etmektedir.

Birincil faaliyet alanı olan gıda dışı perakende firmalarının ihtiyacı olan kurumsal kaynak planlaması programlarının temini, uyarlaması ve desteğidir. Bu kapsamda Türkiye'nin en büyük ve yerli ERP sistem sağlayıcısı olan Nebim Yazılım'ın Batı Akdeniz'deki Silver Çözüm Ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.  
Gelişen ve dönüşen perakende sistemlerini günümüz ihtiyaçlarına cevap vermek adına başta Nebim V3 olmak üzere B2C, B2B, Özel Yazılım Geliştirme, Perakende Danışmanlığı, E-Dönüşüm Danışmanlığı, E-Ticarete Giriş Danışmanlığı başlıklarında uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Nebim Yazılım Genel Merkezden Antalya'ya yerleşen kadrosu ile perakende sektöründe kazanmış olduğu deneyim ile ihtiyaçları belirleme ve uygun çözümü sunmak için 5 kişilik uzman kadrosu ile 7/24 çözüm ve destek sunmaya devam etmektedir.

DEMO TALEP ET
Bilgi almak ve demoları izlemek üzere ziyaret edilmek için demo talebinde bulunun.
gönderiliyor...
Mesai Saati Demo